Loopback di fibra

  • SC/APC Simplex Fiber optic Loopback

    SC/APC Simplex Fibra ottica Loopback

    ● Perdita di inserimentu Low, perdita di ritornu High

    ● User amichevuli, taglia Compact

    ● PVC o LSZH Jacket

    ● PC / UPC / APC lucidatura

    ● Bonu scambià è ripetibilità

    ● Cunfurmà cù Telcordia GR-326-CORE Specification

    ● 100% testatu funziunale chì guarantisci u rendiment è l'integrità

    ● Compatibile cù Fast Ethernet, Fibre Channel, ATM, è Gigabit Ethernet

    ● A fibra G657.A1 ,G657.A2 Pò esse sceglie.0,9 mm o 2,0 mm