Fibra Fast Connector

  • FTTH SC/APC Single Mode Optical Fiber Cable Quick Fast Connector Adapter for Drop Cable Installation Project

    FTTH SC/APC Single Mode Optical Cable Cable Quick Fast Connector Adapter for Drop Cable Installazione

    Applicazione:

    1. Prughjettu FTTH utilizable
    2. Installable in u campu
    3. Rapidu, faciule, precisu
    4. Costu efficace
    5. Portable
    6. Installazione menu di 2 minuti
    7. Prestazione ottica affidabile è superiore
  • FTTH SC/APC Optical Fast Connector

    Connettore otticu rapidu FTTH SC/APC

    Connettore veloce (chjamatu ancu "Connettore No-Polish", "Connettore Pre-Polish" o "Connettore Fast") hè un dispositivu faciule d'installà.Nisun strumentu o jig hè necessariu.Hè universale per 250um / 900um / 2.0mm / 3.0mm / Flat Cable.

    U Connettore Meccanicu di Fibra Ottica Montabile in Campu (FMC) hè pensatu per simplificà a cunnessione senza macchina di splicing di fusione.Stu connettore hè un assemblamentu rapidu chì richiede solu strumenti di preparazione di fibra normale: strumentu di striscia di cable è cleaver di fibra.U connettore adopta Fiber Pre-Embeded Tech cù ferrule ceramica superiore è V-groove in lega d'aluminiu.Inoltre, u disignu trasparente di a tappa laterale chì permette l'ispezione visuale.

    Un connettore di fibra ottica meccanica d'alta prestazione, faciule d'utilizà.Pò esse largamente utilizatu in a cunnessione di cable FTTH drop è interconnessione